Беручи до уваги той факт, що сайт нашої Дніпровської РДА постійно зас(и)рає місце на сервері новинами загальнокиївськими, вирішив проглянути поверхнево одну з них.
Одразу ж зупинився на фотографії. Зображено маршрутне таксі №3.
Чи знаєте ви таке в Києві? Я - ні. Гугл теж! Натомість він знає, звідки працівниками ледарями з ДніпроРДА було зкомунізджено дане фото: зі сторінки аналогічної, трохи давнішої, новини на Сумському муніципальному інформаційному порталі.
Пропоную пройтись вже по обох статтях.
"Міський комітет доступності продовжує перевірку транспортних засобів, ... проведено чергову перевірку маршрутних таксі щодо доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями."
Цілком логічно, що на фото зображено "маршрутку". Ось, що нам каже новина РДА:
"Столичний автопарк нараховує 987 од. рухомого складу, які мають низький рівень підлоги та обладнані апарелями ... З них 560 автобусів з низькою підлогою, 397 тролейбусів з низькою підлогою та 30 трамваїв, – повідомив О.Кава"
Як же щодо "маршруток"? Де?
Особливо не вдивляючись у подробиці матеріалу, можна вирішити, що в Києві постали зміни на краще. Навпаки: владні чиновники досі живують за давно виробленими рефлексами. Особливо, зважаючи на факт вкраденого фото.
Чомусь вони публікують матеріали здебільшого про те, що відбувається поблизу самої РДА або ж репостять з сайту КМДА. Єдиним виключенням є відвідання Головою суботників та концертів.
Звертаючись, знову-таки, до радісного матеріалу з Сум, бачимо, що хоч і з граматичними помилками, але зазначається про перевірку безпосередньо на зупинці громадського транспорту. Докладно й об'єктивно подано оцінку виконання водіями Правил пасажирських перевезень. Це свідчить про відкритість діяльності Комітету. Що не можна сказати про владу, що править у Києві. Починаючи від району, закінчуючи гарантом.
Скрін-шоти з публічної сторінки Голови Дніпровської РДА в мережі Фейсбук
Цілком можливо, що цей параметр залежить від самого населення. Кого обрали, як їх контролюємо - те й маємо!
Навіть процес місцевих виборів інформаційно забезпечується краще саме в Сумах. Тут за прямим посиланням бачимо майже все: біографії кандидатів, хід та результати голосування, адреси виборчих дільниць.
На сайті ж Київради сторінки цих параметрів можна знайти лиш через Гугл-пошук. Як бачимо, досі деякі з них не мають відповідного наповнення. Щоб проглянути, необхідно завантажити документи. Це не зручно. Крім того, рядові клерки також полінувались відпрацювати гроші громади задля нормальної їх подачі.
МИ й далі БУДЕМО ЛИШЕ СПОДІВАТИСЬ, що обрані нами разом з необраними будуть провадити зміни в кращий бік?
ЧИ може ПОРА ЗМУСИТИ службовців, не залежно від рангу, ВИКОНУВАТИ колись написані правила?
Владою в Україні є народ. Якою владою в Україні є який народ? Відповідь на це питання паралельно шукайте в своїй свідомості, в своїй совісті, в своїх діях!
|