Ср, 26.06.2019
Вас вітає StepanenkoV!
Головне меню
Єдина Країна! Единая Страна!
Наше аудіо
Категорії розділу
ТК "Рай" [12]
Тут публікуються новини, статті телеканалу "Рай" - суспільного телебачення Воскресенки
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Київські справи » ТК "Рай"

Депутат Київради провела зустріч з активістами Райдужного-3

Зустріч з депутатом Оленою Овраменко відбувалась на ґанку Ради ветеранів. Мешканці очікували почути звіт за виконану роботу протягом останньої каденції. На що отримали відмовки від обраниці, мовляв, для звіту їм потрібно письмово звернутися до неї та до різних відомств. Внаслідок чого активісти висловили своє обурення. Почалися словесні перепалки між депутатом та мешканцями.

"Через 2 тижні буде готовий звіт за 10 місяців моєї діяльності як депутата. Зможете перевірити по кожному пункту." - повідомила Олена Вікторівна.

Депутат акцентувала увагу на тому, що вона очолила рейтинг міських депутатів.

Мешканці третього мікрорайону висунули вимоги до Овраменко вирішити питання з недобудовою біля школи №234. На що знову отримали схожу відмовку. Разом з тим, Олена Вікторівна зазначила, що щороку виділяються кошти на реконструкцію школи.

Також депутат розповіла, що з бюджету профінансовано ремонт дахів будинків на Райдужній, 9, 19, 57, 59, ремонт сходових клітин на Перова, 48, 25-А та Ватутіна, 22-А.

Крім того, депутат розповіла, що напередодні екологічна комісія Київради виділила з відповідного фонду кошти на очистку та благоустрій Райдужного озера.

"Вчора на комісії з екології виділено кошти з екологічного фонду на очищення та благоустрій озера", - повідомила депутат.

Як відомо, кілька років поспіль, вже були спроби фінансування очистки озера. За даними сервісу "Лігазакон", станом на кінець 2012 року профінансовано робіт КП "Плесо" на понад 55,74 тис. грн., а максимально закладено на 995 тис.грн., в тому числі, 180 тис.грн. - на проектні роботи.

Рішенням №406/1271 від 16 квітня Київрада затвердила "Перелік природоохоронних заходів...", до якого увійшли роботи по Райдужному озеру

 

Нижче подано витяги з рішення КМР.

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 16 квітня 2015 року N 406/1271

Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2015 році

Відповідно до статті 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 47 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Положення про Київський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 вересня 1998 року N 10/111 "Про Київський міський фонд охорони навколишнього природного середовища" (в редакції рішення Київської міської ради від 26 лютого 2010 року N 18/3456), та з метою подальшого оздоровлення довкілля, поліпшення екологічного і санітарного стану столиці Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити перелік природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2015 році (далі - Перелік), згідно з додатком.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснювати фінансування природоохоронних заходів відповідно до Переліку, затвердженого пунктом 1 цього рішення, в установленому порядку.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) подати кошторис витрат на природоохоронні заходи у 2015 році, згідно з додатком, на затвердження постійної комісії Київради з питань екологічної політики.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
16.04.2015 N 406/1271

 

Перелік природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2015 році

N
п/п

Назва заходу

1

2

I. ЗАХОДИ, РОБОТИ ПО ЯКИХ РОЗПОЧАТІ В МИНУЛИХ РОКАХ

 

1. Охорона і раціональне використання водних ресурсів

1.1.

Обстеження та розчистка перепускних каналів (труб) верхніх та нижніх озер Опечень в Оболонському районі, в тому числі погашення боргів минулих періодів

1.2.

Торкретування та зашпаровування швів у 4-х відстійниках 100 м/п для влаштування гідроізоляції на очисних спорудах "Теличка", в тому числі погашення боргів минулих періодів

1.3.

Розчистка Північно-Дарницького меліоративного каналу від проспекту Алішера Навої до вул. Курнатовського, в тому числі погашення боргів минулих періодів

1.4.

Розчистка та ремонт споруд Русанівського каналу, у т. ч. проектні роботи, у тому числі погашення боргів минулих періодів

1.10.

Розчистка та благоустрій озера Райдуга у Дніпровському районі м. Києва

II. ЗАХОДИ, РОБОТИ ПО ЯКИХ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ У 2015 РОЦІ

1. Охорона і раціональне використання водних ресурсів

1.1.

Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод (біологічна меліорація водних об'єктів, дератизація та вивіз сміття з територій прибережної захисної смуги річок)

1.2.

Ремонт та заміна фільтркасет (90 шт.) на очисних спорудах "Троєщина"

1.3.

Чистка відстійника від мулу на очисних спорудах "Райдужні"

1.4.

Винесення в натуру прибережних захисних смуг водних об'єктів м. Києва

1.5.

Капітальний ремонт греблі та скидної шахти ставу N 5 зони відпочинку Совська балка Солом'янського району, в т. ч. проектні роботи

1.6.

Роботи по модернізації та відновленню функціонування системи очистки стічних вод "ROCHEM UF-Systeme GmbH" на полігоні твердих побутових відходів N 5 в с. Підгірці Обухівського району Київської області

 

 

Київський міський голова

В. Кличко


 
© Секретаріат Київської міської Ради, 1970-2015.
© Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2015.
© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2015.

Матеріал підготував Владислав Степаненко, для ТК "Рай"

Категория: ТК "Рай" | Добавил: wm_step (18.06.2015)
Просмотров: 369 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
!Час настав!
Лінуєшся вийти на Майдан у своєму місті? Це вже не гра, не будь байдужим! Йди через нехочу, бо це не бажання - це обов'язок!!!
Виходь на Майдан
Пошук
Календар
Kyiv
Архів
Кнопки
Пиши українською
Українські пісні Інститут Україніки Kiev cyclist's association Збережи старий КиївПам’ятай про Крути
Електричка (Київ)
Завантажити розклад Завантажити розклад-2 ENG
Сервіси
МТС Київстар
Copyright MyCorp © 2019
Сделать бесплатный сайт с uCoz